Forum

Mod na zakaz niceni...

Share:

Mod na zakaz niceni bejsek z venku zrusit x zakazad raid?  

Stránka 1 / 2
  RSS

heiderak
(@heiderak)
Member Admin
Přidal se: před 3 měsíci
03/06/2019 1:39 pm  

Další otazkou jsou bejsky, 

Co říkáte, odstranit mod na znemožnění ničení bejsek z venku  nebo možnost č. 2 uplny zákaz raidingu, nebo odstranit tento mod a povolid raidovací časy př. bylo by mozne raidovat jen 15-20 hod.

Citace
Topic Tags
Match
(@match)
New Member
Přidal se: před 2 měsíci
03/06/2019 1:56 pm  

Ja osobne bych hlasoval pro zachovani modu aby se z venci base nedala znicit

OdpověďCitace
Denizzard
 Denizzard
(@Denizzard)
Host
03/06/2019 2:21 pm  

Já jsem taky pro zachování nezničitelnosti bejsek z venku. Raidovací časy za mě ne, myslet na to, že musím být např. každou středu přesně v 15-22 hod u PC pro mě není moc lákavá 😁 A zrušit mod nezničitelnosti bejsem taky ne, člověk to staví, jak dlouho a přijde chytrolín s kladívkem: “Bum, prásk!” A můžu si jít stavět dva dny znova 😁

OdpověďCitace
SlowestSperm
 SlowestSperm
(@SlowestSperm)
Host
03/06/2019 2:44 pm  

Nechal bych to zničitelné z obou stran a pouze jedním nástrojem, který bybyl u tradera nedostupný, zároveň ve světě "rare".

OdpověďCitace
Anax1m
 Anax1m
(@Anax1m)
Host
03/06/2019 3:04 pm  

Nechal bych to   urcite   nekteri z nas maji i nocni  cili  rejdovani by pro ne padlo 😉 sem pro to nechat

OdpověďCitace
Majkl=CZ=
 Majkl=CZ=
(@Majkl=CZ=)
Host
03/06/2019 3:40 pm  

Ničení z venku bych nedával. Base by úplně ztratili smysl. Tohle je jedna z věcí, na kterou bych asi nesahal.

OdpověďCitace
Durell31
(@durell31)
New Member
03/06/2019 4:12 pm  

Nepovoloval bych ničení Bejsek! Pak to nema žádnej smysl je stavit!! 

Pokud se špatně postaví, jde se tam dostat i bez řezání zámku..

Base jsou základ,každý máme střechu nad hlavou.

Pokud nechceš Base,jdi hrát PVP )

OdpověďCitace
Durell31
(@durell31)
New Member
03/06/2019 4:18 pm  

Noc nebo den? 

Byl bych pro noc,urcitě. Aspon 30 minut noc, ve hře je plno věcí co se dá najít nebo koupit a využít je pak ve své Base, Noční výlety po mapě, atd..

OdpověďCitace
Majkl=CZ=
 Majkl=CZ=
(@Majkl=CZ=)
Host
03/06/2019 4:52 pm  

Jo noc bych nastavil taky tak na cca 1hod.

OdpověďCitace
SlowestSperm
 SlowestSperm
(@SlowestSperm)
Host
03/06/2019 5:20 pm  
Napsal: Durell31

Pokud nechceš Base,jdi hrát PVP )

WTF? Co to je za blábol?

Mám base která je neustále pod tlakem a denně střílím tři lidi, kteří mi tam kempí. Celkem bych i uvítal kdyby se tam už i dostali, protože já tam chodím jen na odlog.

Kde jsi došel na to, že je HETV pouze PVE/Building server?

🤣

OdpověďCitace
VincentVegan
 VincentVegan
(@VincentVegan)
Host
03/06/2019 6:52 pm  

Byl bych pro ničení base a RAID pac toto je hra o přežití hra je dělaná do stylu simulace. To umí každý postavit bejsku ve městě kempit a střílet každýho ale co takhle někam dobře schovat bejs tak aby ji nikdo nenašel a přežil jeho tým co nejdýl... Takže jsem pro Ničení a RAID samozřejmě s pravidlem.. vzít co unesu a zbytek nechat ve stanech a pod. 

mazi22 se líbí
OdpověďCitace
Inspektor Tereza
 Inspektor Tereza
(@Inspektor Tereza)
Host
03/06/2019 8:21 pm  

Aby ji nikdo nenašel 😆 😆 😆 

OdpověďCitace
k_E_n_y
(@k_e_n_y)
Active Member
04/06/2019 1:21 am  

nechat tak jak je..raid ok ale nie nicenie bejsky inak stavat bejsku nema zmysel ....ked sa chcete ist strielat chodte si predsa na PVP server kde bude dokola spawn jak na battlefielde 😀

This post was modified před 2 měsíci by k_E_n_y

OdpověďCitace
tom
 tom
(@tom)
Host
04/06/2019 6:49 am  

Mód bych nechal ve stavu jakém je teď. I teď se to dá všemi možnými způsoby raidovat (nemyslím bugování). A pokud se tenhle mód zruší tak v čem už bude ten adrenalin ? Teď je aspoň více věcí o co se bát a né jen o postavu.

OdpověďCitace
Stuie
 Stuie
(@Stuie)
Host
04/06/2019 9:17 am  

Přesně jak zde bylo řečeno..mod bych nechal tak jak je. Budu to stavět bůhví jak dlouho a pak nějakej amatér mi to kladivem zníčí,vybere a nazdar další čas v prd..to pak ten pojem base ztratí smysl. 
Takhle když najdu base..tak mám motivaci se tam za každou cenu dostat a když tam ten člověk má chybu(což mááá) tak se tam dostanu,vyberu ho a uteču a když se to dá schovám cestu kudy jsem se tam dostal až přemýšlí. Je tam spoooousta způsobů jak se dá do cizí base dostat a vyrabovat jí(samozřejmě bez bugů) takhle tomu člověk musí věnovat víc času,víc adrenalinu protože nikdy nevíte kdy se vám tam kdo napojí. 
pak když by to šlo níčit,tak jen rychlo akce a nazdar.. 
Zkráceně..nechal bych to jak to je! Ničení jen zevnitř base ať se člověk snaží!! A má co hlídat,takhle můžu celý den hrát v kuse,na hodinku si odskočím a vyberou mě....

OdpověďCitace
Stránka 1 / 2

Zanechte odpověď

Zpracovávám

Prosím Přihlásit se nebo Registrace