Forum

Mod na zakaz niceni...

Share:

Mod na zakaz niceni bejsek z venku zrusit x zakazad raid?  

Stránka 2 / 2
  RSS

Stuie
(@derveyk)
New Member
Přidal se: před 2 týdny
04/06/2019 9:20 am  

Přesně jak zde bylo řečeno..mod bych nechal tak jak je. Budu to stavět bůhví jak dlouho a pak nějakej amatér mi to kladivem zníčí,vybere a nazdar další čas v prd..to pak ten pojem base ztratí smysl. 
Takhle když najdu base..tak mám motivaci se tam za každou cenu dostat a když tam ten člověk má chybu(což mááá) tak se tam dostanu,vyberu ho a uteču a když se to dá schovám cestu kudy jsem se tam dostal až přemýšlí. Je tam spoooousta způsobů jak se dá do cizí base dostat a vyrabovat jí(samozřejmě bez bugů) takhle tomu člověk musí věnovat víc času,víc adrenalinu protože nikdy nevíte kdy se vám tam kdo napojí. 
pak když by to šlo níčit,tak jen rychlo akce a nazdar.. 
Zkráceně..nechal bych to jak to je! Ničení jen zevnitř base ať se člověk snaží!! A má co hlídat,takhle můžu celý den hrát v kuse,na hodinku si odskočím a vyberou mě....

mazi22 se líbí
OdpověďCitace
Match
(@match)
New Member
Přidal se: před 2 týdny
17/06/2019 2:19 pm  

Zdarec  ekdo nam vybral basy, chtel bych se zeptat, jak je to mozne, kdyz se neda z venku znicit? Jakou jsme tsm treba mohli mit chybu? Klasicka stodola, dvoje vrata na ciselny zamek a vsechny oststni vchody zabednene, nechapu

OdpověďCitace
Stránka 2 / 2

Zanechte odpověď

Zpracovávám

Prosím Přihlásit se nebo Registrace