Forum

Mod na zakaz niceni...

Share:

Mod na zakaz niceni bejsek z venku zrusit x zakazad raid?  

Stránka 2 / 2
  RSS

Stuie
(@derveyk)
New Member
Přidal se: před 3 měsíci
04/06/2019 9:20 am  

Přesně jak zde bylo řečeno..mod bych nechal tak jak je. Budu to stavět bůhví jak dlouho a pak nějakej amatér mi to kladivem zníčí,vybere a nazdar další čas v prd..to pak ten pojem base ztratí smysl. 
Takhle když najdu base..tak mám motivaci se tam za každou cenu dostat a když tam ten člověk má chybu(což mááá) tak se tam dostanu,vyberu ho a uteču a když se to dá schovám cestu kudy jsem se tam dostal až přemýšlí. Je tam spoooousta způsobů jak se dá do cizí base dostat a vyrabovat jí(samozřejmě bez bugů) takhle tomu člověk musí věnovat víc času,víc adrenalinu protože nikdy nevíte kdy se vám tam kdo napojí. 
pak když by to šlo níčit,tak jen rychlo akce a nazdar.. 
Zkráceně..nechal bych to jak to je! Ničení jen zevnitř base ať se člověk snaží!! A má co hlídat,takhle můžu celý den hrát v kuse,na hodinku si odskočím a vyberou mě....

mazi22 se líbí
OdpověďCitace
Match
(@match)
New Member
Přidal se: před 2 měsíci
17/06/2019 2:19 pm  

Zdarec  ekdo nam vybral basy, chtel bych se zeptat, jak je to mozne, kdyz se neda z venku znicit? Jakou jsme tsm treba mohli mit chybu? Klasicka stodola, dvoje vrata na ciselny zamek a vsechny oststni vchody zabednene, nechapu

OdpověďCitace
[EXEKUTOR]-mazi22-
 [EXEKUTOR]-mazi22-
(@[EXEKUTOR]-mazi22-)
Host
17/06/2019 7:49 pm  

Match-to jsem byl já s kolegou a najít chybu ve vašem stavitelském umění mě trvalo cca.5 vteřin-bejsky nejdou bourat z venku,ale z vnitřku ano-jde o to se jen dostat dovnitř,a když najdeme chybu na straně majitele bejsky tak ji využijeme a pokud to jde tak po sobě i uklidíme stopy kudy jsme se tam dostali a jen kontrolujeme zda majitel tu chybu opravil nebo ne-pokud to neudělá tak to znovu rejdneme-hledejte chybu u sebe-přeji příjemnou hru

OdpověďCitace
Milliams
(@milliams)
New Member
08/08/2019 7:13 pm  

Hoj, jdou bejsky opravdu nicit zevnitr? Tak nejak se mi podarilo uveznit v rozestavene bejsce.. steny jsem stavel zevnitr a pak jsem zjistil ze nemam drat na dvere, ale ostnatej drat.. jenze, ... bejska nejde rozebrat.. mam pilu, perlik,.. a nabidka na rozebrani nic.. takze mam postavu uveznenou a nevim co s tim..

OdpověďCitace
AdakinCZ
(@adakincz)
New Member
08/08/2019 11:11 pm  

sekyra nebo admin

OdpověďCitace
Milliams
(@milliams)
New Member
09/08/2019 7:47 am  

Uz jsem psal Adminovi.. mam sekyru, perlik, pilu.. ani u jednoho se neobjevi nabidka niceni pri pohledu na zed, zem, kamkoliv...

OdpověďCitace
heiderak
(@heiderak)
Member Admin
Přidal se: před 3 měsíci
09/08/2019 4:01 pm  

Ahoj, psal jsem ti na mail 🙂 kdyztak na mail mi napis kdy budeš ve hře nebo mi napiš tady na forum. příp. nejlepší asi kdyby sis mě přidal na steamu, https://steamcommunity.com/id/heiderakCZE

OdpověďCitace
Milliams
(@milliams)
New Member
09/08/2019 7:02 pm  

Hoj, pridal jsem si te do steamu. Jdu ted hrat, ale neni to uz akutni... prisel jeden hrac co jsme si psali ve hre na chatu a donesl mi drat a kleste.. takze jsem udelal vrata a uz je base ready. Kazdopadne rozebrat stejne nejde, takze kdyz ji nebudu chtit pak vyuzivat tak se bude muset pripadne zrusit s tvoji pomoci.. 

OdpověďCitace
Stránka 2 / 2

Zanechte odpověď

Zpracovávám

Prosím Přihlásit se nebo Registrace