Forum

RAIDOVÁNÍ je záhada

Share:

RAIDOVÁNÍ je záhada  

RSS

Devon
(@devon)
New Member
Přidal se: před 4 týdny
23/06/2019 10:17 am  

Zdravíčko,

Pyramida

docela mě a moje spoluhráče zaráží pravidlo boostování se přes lidské pyramidy.

Chápu, že se musí v pravidlech ošetřit nějaké to bugování skrz stěnu, to znamená nějaké probugnutí přes postavenou base. Ale přeskočení mi nepřijde nereálné. S tím pravidlem přichází skoro nemožné raidovat (jasně, vždy se najde nějaká špatně postavená base). Ano, dají se stavět věže. Ale z principu je to dost podobné.

Dále, tohle je taky zakázáno (z pravidla "podhazování kol pod sebe")?

Spíš se chceme tak nějak ujistit a sjednotit, co v pořádku je a co ne. TOHLE totiž údajně není. I když je to skoro ekvivalent tohohle.

Předem díky, trošku to téma pojďme otevřít.

Devon,
LOPATY

Citace
heiderak
(@heiderak)
Member Admin
Přidal se: před 2 měsíci
23/06/2019 11:49 am  

Ahoj, takhlens boostovani pres jednu zed ve dvou lidech nebo tri jak je na obrazku je ok, to bych pochopil, ale kdyz jsou 4 patra zdi kde vrsek je xxmetru nad zemi je blbost, v realu bys na to potreboval desitky lidi a pochybuji ze by to vyšlo, dale podhazovani kol funguje to takm ze máš 2 kola a ty přes inventař opakovaně bereš do ruky a pokladaš tudíž ty kola se neustále zvedaji a ty tzv. levituješ to v realu jaksi nejde 🙂 ano kdyby tam udelaly schody z kol 😀 to by bylo ok, ale pochybuju že by někdo tahal desitky kol u sebe to je jednoduší postavit věž. Pravda ze pravidla jsou blbě napsaná musim je poupravit, dekuji

Devon se líbí
OdpověďCitace

Zanechte odpověď

Zpracovávám

Prosím Přihlásit se nebo Registrace